Fustan pambuku, Mango

5990L

SKU: 37082506

Fustan pambuku pa mëngë me jakë rrethore dhe gjatësi treçerekëshe

l
m
s
XS
Bezhë print
Bojeqielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan pambuku pa mëngë me jakë rrethore dhe gjatësi treçerekëshe, i hapur në pjesën e pasme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë