Fustan pambuku, Mango

4990L

SKU: 47019205

Fustan pambuku me rripa të trashë

l
m
s
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan pambuku me rripa të trashë dhe jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë