Fustan pambuku, Mango

1290L

SKU: 27038630

Fustan i shkurtër pambuku me rripa

l
m
s
xl
XS
Bojeqielli
E bardhe
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër pambuku me rripa, jakë rrethore dhe detaje frudash.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë