Fustan pambuku me printe florale Mango

SKU: 87065665

Fustan me prerje të gjatë dhe mëngë të shkurtra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan pambuku me prerje të gjatë dhe mëngë të shkurtra e të fryra. Dizajn me jakë V, me lidhëse beli dhe me printe florale. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA