Fustan pambuku Okaidi

1995L2195L

SKU: 77172233

Fustan pambuku me mëngë të gjata, me printe me pika

10 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan pambuku me mëngë të gjata, me printe me pika, me dy tonalitete të kombinuara, me jakë të rrumbullakët dhe me detaje frudash në pjesën e përparme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë