Fustan pambuku Okaidi

2990L3490L

SKU: 75593

Fustan me mëngë të gjata, me një detaj biciklete dhe një tekst të qëndisur në mes, me jakë të rrumbullakët

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të gjata, me një detaj biciklete dhe një tekst të qëndisur në mes, me jakë të rrumbullakët. Me lidhëse tek pjesa e belit dhe me fruda tek pjesa e supeve .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë