Fustan i shkurtër Okaidi

2495L2745L

SKU: 50504703

Fustan i shkurtër me printe me pika, me jakë rrethore, mbyllje me zinxhir.

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe me pika, me jake rrethore,mbyllje me zinxhir, me rrip në mes dhe me detaje palash. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë