Fustan për vajza, Obaibi

2790L

SKU: 685630310

Fustan për vajza me shirit elastik beli

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan për vajza me shirit elastik beli dhe jakë rrethore. 35% Pambuk 65% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë