Fustan për vajza,Obaibi

3190L

SKU: 700532171

Fustan për vajza pa mëngë me printe me vija

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan për vajza pa mëngë me printe me vija dhe detaje florale. 40% Poliestër 60% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë