Fustan sateni, Mango

9490L

SKU: 47095868

Fustan sateni me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan sateni me mëngë të gjata dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë