Fustan sateni, Mango

7490L

SKU: 47025879

Fustan sateni me gjatësi treçerekëshe

l
m
s
XS
Bezhë
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan sateni me gjatësi treçerekëshe dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë