Fustan sateni, Mango

10990L

SKU: 47045857

Fustan sateni me gjatësi treçerekëshe dhe mëngë të gjata

l
m
s
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan sateni me gjatësi treçerekëshe dhe mëngë të gjata, me jakë rrethore dhe me detaje të hapura në pjesët anësore. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë