Fustan sateni, Mango

7490L

SKU: 47075867

Fustan sateni me gjatësi treçerekëshe dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan sateni me gjatësi treçerekëshe dhe jakë V, me lidhëse tek pjesa e belit. 52% Poliestër 48% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë