Fustan sateni Mango

7490L 4500L

SKU: 87040533

Fustan me rripa zinxhir

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan satini i gjatë, me rripa zinxhiri dhe jakë të liruar në qafë. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA