Fustan satini me printe Prenatal

SKU: 664947

Fustan me printe arushash dhe me vija horizontale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të shkurtra dhe me jakë Peter Pan, dizajn me vija horizontale përreth pjesës së sipërme dhe bazës, me printe arushash në pjesën e poshtme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë