Fustan këmishë sateni Mango

SKU: 87095683

Fustan satini me një xhep

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan satini me prerje të gjatë dhe mëngë të shkurtra e të lirshme. Dizajn në formë këmishe, mbyllje me kopsa, me një xhep dhe me lidhëse beli. 51% Viskoze, 49% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA