Fustan & Strece Obaibi

3080L

SKU: 677196718

Komplet pambuku: Fustan dhe strece për vajza

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Komplet pambuku: Fustan i shkurtër pa mëngë dhe strece të gjata me shirit elastik beli. 100% Pambuk,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit