Fustan treçerekësh, Cortefiel

3600L

SKU: 5203367

Fustan treçerekësh me mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
xxl
Bezhë
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me mbyllje me kopsa, me jakë V dhe me një nyje tek pjesa e jakës. 99% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë