Fustan treçerekësh Cortefiel

3495L

SKU: 5202651

Fustan treçerekësh me thurje

l
m
s
xl
XS
xxl
Bezhë
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan treçerekësh me thurje dhe me jakë golf. 97% Poliestër 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë