Fustan me printe Cortefiel

4995L

SKU: 1872494

Fustan treçerekësh me printe florale dhe mëngë të gjata

l
m
s
xl
E zezë print
Gri print
Vishnje Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan treçerekësh me printe florale dhe mëngë të gjata, me jakë V dhe lidhëse. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë