Fustan treçerekësh Cortefiel

3495L

SKU: 5202656

Fustan treçerekësh me rrip tek pjesa e belit dhe me carje në pjesët anësore

l
m
s
xl
Bezhe e lehte
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan treçerekësh me rrip tek pjesa e belit dhe me carje në pjesët anësore, me jakë rrethore. 73% Poliestër 25% Viskozë 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë