Fustan treçerekësh lino, Mango

5990L

SKU: 47007110

Fustan treçerekësh lino me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
E kuqe
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh lino me mëngë të shkurtra, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 45% Viskozë 55% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë