Fustan treçerekësh Mango

5990L

SKU: 17044761

Fustan treçerekësh, me mëngë të gjata dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
Blu
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh, me mëngë të gjata dhe jakë V, mbyllje me lidhësë në bel.60% Viskozë, 40% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë