Fustan treçerekësh Mango

4193L

SKU: 17039070

Fustan treçerekësh me mbyllje me kopsa dhe me rrip beli

l
m
s
xl
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan treçerekësh me mbyllje me kopsa dhe me rrip beli, me carje në pjesët anësore të fustanit dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë