Fustan trecerekësh Mango

4990L

SKU: 27081141

Fustan trecerekësh me jakë golf dhe me rrip tek pjesa e belit

l
m
s
xl
XS
Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan trecerekësh me jakë golf dhe me rrip tek pjesa e belit, me një të carë në pjesën anësore të këmbës. 50% Viskozë 28% Poliestër 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë