Fustan trecerekësh Mango

1190L

SKU: 27053255

Fustan trecerekësh me mëngë të gjata dhe me lidhëse tek pjesa e belit

l
m
s
xl
XS
Blu e errët
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan trecerekësh me mëngë të gjata dhe me lidhëse tek pjesa e belit, me jakë rrethore. 85% Poliestër 15% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit