Fustan trecerekësh Mango

2490L

SKU: 27092879

Fustan trecerekësh me mëngë të gjata dhe dizajn bazik

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan trecerekësh me mëngë të gjata dhe dizajn bazik, me jakë rrethore. 70% Viskozë 30% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit