Fustan me mëngë të gjaata Mango

2990L

SKU: 27085766

Fustan treçerekësh me mëngë të gjata dhe me thurje

l
m
s
XS
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me mëngë të gjata dhe me thurje, me një të carë në pjesën anësore të këmbës. 50% Poliamid 50% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë