Fustan treçerekësh, Mango

2990L

SKU: 27037745

Fustan treçerekësh pa mëngë, i përshtatshëm pas formave të trupit

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh pa mëngë, i përshtatshëm pas formave të trupit, me jakë rrethore dhe me njëtë carë në pjesën anësore. 95% Poliestër 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë