Fustan treçerekësh, Mango

5990L

SKU: 47017119

Fustan treçerekësh me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me mëngë të shkurtra dhe jakë V, me detaje të hapura në pjesën anësore. 85% Viskozë 15% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën