Fustan treçerekësh Mango

SKU: 87080527

Fustan me jakë golf

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me jakë golf, me mëngë të gjata, me te cara anesore, me supe te rrezuara. 44% POLIESTER, 2% ELASTAN, 49% AKRILIK, 5% LESH

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA