Fustan trecerekësh Mango

2994L

SKU: 87090526

Fustan treçerekësh me pala anësore

l
m
s
XS
gri
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me pala anësore me mëngë të gjata , jakë V dhe kopsa në kyçe. 44% VISKOZE, 40% POLIAMID, 16% LYOCELL

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA