Fustan trecerekësh me butona Springfield

SKU: 8958300

Fustan trecerekësh me butona me mëngë të gjata ,jakë V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan trecerekësh me butona ne pjesën e përparme me mëngë të gjata ,jakë V,79% Viskoze 19% Poliester2% Elastan.

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA