Fustan treçerekësh me fruda Cortefiel

SKU: 1879715

Fustan treçerekësh me fruda,mëngë të shkurtra dhe print pika polka

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me fruda,mëngë të shkurtra dhe print pika polka, mëngë të shkurtra të fryra dhe zinxhir te fshehur për mbërthim. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë