Fustan treçerekësh me jakë V Mango

SKU: 87037136

Fustan i gjerë me mëngë të shkurtra dhe jakë V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjerë me gjatësi treçerekëshe, me mëngë të shkurtra dhe jakë V, me përbërje pambuku organik. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA