Fustan treçerekësh me kuadrata Mango

2793L

SKU: 87067125

Fustan treçerekësh me rripa të trashë

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje treçerekëshe të lirshme dhe me rripa të trashë, dizajn me jakë V të hapur dhe me frudë në pjesën e poshtme. 73% Poliester, 26% Pambuk, 01% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA