Fustan treçerekësh me lule, Springfield

5990L

SKU: 7954345

Fustan treçerekësh me lule, me rripa të trashë.

36
38
40
42
44
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me lule, me rripa të trashë. Me prerje në bel dhe detaj rrudhash në dekolte.100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë