Fustan treçerekësh më mëngë të fryra Mango

SKU: 87036331

Fustan treçerekësh më mëngë të shkrutra të fryra, me llastik në pjesën e përparme të belit dhe rrip në pjesën e pasme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh më mëngë të shkrutra të fryra, me llastik në pjesën e përparme të belit dhe rrip në pjesën e pasme, me jakë të rrumbullakët të mbledhur. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA