Fustan treçerekësh me printe Cortefiel

7490L 3000L

SKU: 5208823

Fustan treçerekësh me printe jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata

s
m
l
xl
blu
E zeze
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me flutura me printe jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata me kyçe elastike. 99% POLIESTER 1% ELASTAN

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L, XL

Përzgjidh masën

s, m, l, xl

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA