Fustan treçerekësh me printe florale Mango

5990L

SKU: 87042884

Fustan treçerekësh me printe florale, me mëngë të gjata dhe jakë golf

XS
s
m
l
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me printe florale, me mëngë të gjata me kyçe elastike dhe jakë golf, pjesën ë sipërme elastike dhe rrip në bel. 100% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Color Filter

PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA