Fustan treçerekësh me printe Mango

5990L

SKU: 87020535

Fustan me printe lulesh me mëngë te gjate dhe te fryra

XS
s
m
l
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me printe lulesh me mëngë te gjate dhe te fryra dizajn I ndezur me gjatesi deri ne kyce dhe jake te rrumbullakosur 70% Poliester, 30% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA