Fustan treçerekësh me printe Mango

1497L

SKU: 87089202

Fustan treçerekësh me printe me teksturë thurje dhe fruda

l
m
s
xl
XS
Blu
E kuqe
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan treçerekësh me printe me teksturë thurje dhe fruda, me mëngë të shkurtra dhe jakë V.Commited Collection 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë