Fustan treçerekësh me printe Springfield

4990L

SKU: 7952246

Fustan me një çarje anësore në këmbë dhe kordon lidhës në jakë

36
38
40
42
44
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan treçerekësh me rripa dhe jakë rrethore me një kordon lidhës, dizajn me printe florale dhe me një çarje anësore në këmbë. 100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë