Fustan treçerekësh me printe, Springfield

SKU: 8954889

Fustan treçerekësh me rripa dhe me printe. Me detaje punim grep përpara.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me rripa dhe me printe. Me detaje punim grep përpara.91% Poliestër, 9% Pambuk91% Poliestër, 9% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë