Fustan treçerekësh me punime të hapura Mango

5243L

SKU: 87008638

Fustan treçerekësh me punime të hapura,mëngë të shkurtra me fund elastik dhe jakë V me lidhje

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me punime të hapura,mëngë të shkurtra me fund elastik dhe jakë V me lidhje me detaj frudash.Commited Collection 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë