Fustan treçerekësh me rrip Mango

4193L

SKU: 87044020

Fustan treçerekësh me rrip , mëngë treçerekëshe

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh me rrip , mëngë treçerekëshe, jakë e drejtë dhe xhepa anësore. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA