Fustan treçerekësh me rrudha Mango

7490L 5250L

SKU: 87074058

Fustan treçerekësh me printe florale

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan me gjatësi pshtë gjurit, me mëngë të gjata dhe jakë V, qepje e mbledhur në pjesën e parme dhe në mëngë, dizajn me printe florale. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA