Fustan treçerekësh pa mëngë Mango

SKU: 87005535

Fustan pambuku me rripa që lidhen në pjesën e pasme të qafës

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh pa mëngë me rripa që lidhen në pjesën e pasme të qafës dhe me kurriz të zbuluar, me prerje të drejtë dhe përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë