Fustan treçerekësh pa mëngë Mango

4193L

SKU: 87035720

Fustan treçerekësh pa mëngë , me rrip të shkëputshëm ne bel

l
m
s
XS
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan treçerekësh pa mëngë , me rrip të shkëputshëm ne bel, jakë V dhe zinxhir në pjesën e kurrizit. 10% Poliester, 90% Lyocell Mbushje: 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA