Fustan treçerekësh, Springfield

3250L

SKU: 7953559

Fustan treçerekësh me printe florale dhe mëngë të shkurtra

36
38
40
42
44
Turkeze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me printe florale dhe mëngë të shkurtra, me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë